Nasi

Instruktorzy

Sensei Piotr Borowski

6 DAN

Prezes Polskiego Stowarzyszenia Aikido "Aikikai Polska" obiął naszą sekcję patronatem technicznym. Prowadzi seminaria w naszej sekcji.

Sensei Andrzej Ciewiertnia

5 DAN

Vice-Prezes Polskiego Stowarzyszenia Aikido "Aikikai Polska" obiął naszą sekcję patronatem technicznym. Prowadzi seminaria w naszej sekcji.

Sensei Bartosz Chronowski

3 DAN

Założyciel i główny instruktor w naszej sekcji Aikido Aikikai Bielsko-Biała.

Mariusz Fijałkowski

1 DAN

Drugi instruktor w naszej sekcji.

Daniel Moczek

1 DAN

Trzeci instruktor w naszej sekcji.

Krótko

O Nas

Nasza Sekcja działa w ramach Polskiego Stowarzyszenia Aikido "AIKIKAI POLSKA".

Na terenie Bielska-Białej działamy od 2013 roku. Początkowo nasza sekcja liczyła zaledwie 4 osoby, które swoim zapałem i zaangażowaniem napędzały nas do działania. Po roku sekcja Aikido Aikikai Bielsko-Biała zaczęła przyciągać na zajęcia coraz większe rzesze pasjonatów aikido. W 2014 roku Ruszyły zajęcia dla najmłodszych i powstała Akademia Małego Aikidoki ( 4-12 lat). Początkowo na zajęcia dla dzieci uczęszczało jedynie sześcioro małych aikidoków. Grupa dziecięca szybko się rozrosła i zyskuje nowych adeptów z każdym rozpoczynającym się sezonem. Zajęcia dla dzieci odbywają się w maksymalnie 12 osobowych grupach. Są to ćwiczenia ogólnorozwojowe z elementami aikido. Dzieci mają specjalny program nagrodowy ułatwiający naukę systematyczności i obowiązkowości.

Grupa dla dorosłych ( 12-112 lat) równie szybko jak grupa dziecięca rośnie w siłę. Obecnie mamy dwie grupy ćwiczących. Ponad to w grupie dla początkujących mamy tak samo dużo kobiet co mężczyzn. Popularność aikido wśród kobiet stale rośnie, ze względu na aspekt obronny tej dyscypliny. Grupa dla zaawansowanych powstała w 2015 roku, aby sprostać oczekiwaniom osób które są z nami prawie od samego początku. Szybki rozwój jej członków inspiruje młodszych stażem adeptów do systematycznej pracy nad własnym rozwojem.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na treningi!

Zapisz się
Wszystko co umysł
jest w stanie pojąć,
może osiągnąć