Mój pierwszy

Trening Aikido

Podstawowe informacje dla początkujących.

Pełny strój aikidoki (aikidogi) nie jest konieczny. Na początek wystarczy koszulka z krótkim rękawem i spodnie od dresu zakrywające kolana. Pełny strój można zakupić później, kiedy już zdecydujemy się ćwiczyć regularnie. Dobrze jest wtedy skonsultować się z prowadzącym w kwestii doboru odpowiedniego wyposażenia. Z chęcią odpowie na wszelkie pytania i doradzi co i gdzie można zakupić. Jeżeli ktoś posiada strój z innych sportów walki (karate, judo) może oczywiście zabrać go ze sobą na trening. Zabieramy jeszcze klapki (do przejścia z szatni na matę).

Przed przyjściem dobrze jest zapoznać się z etykietą dojo, regulaminem i zasadami BHP. Wszystkie te dokumenty dostępne są na tej stronie internetowej. Ponadto prowadzący zawsze będzie miał je ze sobą i w razie potrzeby udostępni do wglądu. Jeżeli występują dodatkowe pytania lub wątpliwości, prosimy o KONTAKT

Grupy

Treningowe

Grupa Dzieci 5-12 lat

Zajęcia w tej grupie to ćwiczenia ogólnorozwojowe z elementami Aikido. Ćwiczenia poprawiające koordynację i motorykę u dzieci.

Zobacz

Grupa dorosłych - Początkująca

Nauka podstaw poruszania się i padania. Podstawowe techniki na poziomie 6-4 KYU

Zobacz

Grupa dorosłych - Zaawansowana

Zajęcia dla bardziej zaawansowanych adeptów. Wymagają bardzo dobrej znajomości padów i podstaw poruszania się. Zakres ćwiczonych technik jest dużo większy, szybsze jest także tempo ćwiczeń.

Seminaria w naszej sekcji

Staże i treningi prowadzone przez zaproszonych do nas gości. W przeważającej większości są to treningi otwarte na osoby z poza naszej sekcji. Każdy może wziąć udział w takich zajęciach.

Czytaj

Współpraca

z

Treningi

Grafik

Aktualny grafik godzinowy z podziałem na grupy. Wszystkie stałe zmiany w grafiku będą nanoszone bezzwłocznie. W celu śledzenia zmian okolicznościowych zapraszamy na nasz Fanpage na Facebook'u.

Grupy liczą maksymalnie 12 osób, w razie zgłoszeń przewyzszających tą ilość zostaną dodane kolejne grupy do naszego grafiku. Nowe osoby prosimy o zgłaszanie chęci uczestniczenia w zajęciach, ze względu na ograniczoną ilość wolnych miejsc. Pierwsze zajęcia są GRATIS.

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Grupa dzieciUl. Podwale 36
Bartosz Chronowski 3 DAN
Grupa dzieciUl. Podwale 36
Bartosz Chronowski 3 DAN
I Grupa dorosłychUl. Podwale 36
Bartosz Chronowski 3 DAN
I Grupa dorosłychUl. Podwale 36
Bartosz Chronowski 3 DAN
ShodoUl. Podwale 36
Bartosz Chronowski
II Grupa dorosłychUl. Podwale 36
Bartosz Chronowski 3 DAN
II Grupa dorosłychUl. Podwale 36
Bartosz Chronowski 3 DAN
IaijutsuUl. Podwale 36
Bartosz Chronowski
III Grupa dorosłychUl. Podwale 36
Bartosz Chronowski 3 DAN
Mariusz Fijałkowki 1DAN